KARRIER

Legyél te is része a csapatnak!

Fodrászt keresünk!

Fodrászt keresünk exkluzív V. kerületi szalonunkba. Ismerd meg a JOICO világát!

Kit keresünk?

  • Minimum 3 év tapasztalattal rendelkező motivált fodrászokat, akik szeretnének bekerülni a fodrász szakma élvonalába.
  • Energikus, rugalmas, fiatalos személyíség

Elvárások:

  • Csapatjátékos beállítottság
  • Új ismeretek gyors elsajátítása és alkalmazása
  • Kiváló kommunikációs készség Jó megjelenés, határozott, udvarias fellépés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Mit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Igényes magyar és nemzetközi vendégkör
  • Exkluzív festési és vágási technikák elsajátítása
  • Karrier terv
  • Ingyenes szakmai képzések
  • A szalon szolgáltatásainak használata
  • Elegáns, letisztult munkakörnyezet

Jövendő kollégáinknak folyamatos képzéseket és folyamatos trendeknek megfelelő szakmai fejlődést biztosítunk. Ha tetszik az ajánlatunk, és megfelelőnek érzed magad az állás betöltésére, várjuk fényképes önéletrajzodat.

Területi képviselőket keresünk

Magyarország déli régiójába.

Feladatok

  • Kapcsolatteremtés meglévő és új ügyfelekkel
  • Termék bemutatása, értékesítése céges ügyfeleknek
  • Tárgyalás- és sales technikák elsajátítása, majd oktatása
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum két éves munkatapasztalat értékesítői munkakörben
  • Új ismeretek gyors elsajátítására és alkalmazására
  • Energikus, rugalmas személyiség 18-30 év közötti életkor

Mit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívások
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony a kezdetektől
  • Versenyképes jövedelem
  • Rendszeres oktatás, meetingek
  • Karrierépítés, gyors előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, pörgős, motivált csapat

Ha tetszik az ajánlatunk, és megfelelőnek érzed magad az állás betöltésére, várjuk fényképes önéletrajzodat.

Fényképes önéletrajzokat a marketing@verotrade.hu címre várjuk.